مسئول اداره اوقاف ابرکوه:
بقاع متبرکه ابرکوه آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

خبرگزاری فارس: مسئول اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: تمام بقاع متبرکه ابرکوه در قالب طرح آرامش بهاری آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

خبرگزاری فارس: بقاع متبرکه ابرکوه آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

سید مهدی سیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ابرکوه اظهار داشت: کلیه امامزادگان ابرکوه در قالب طرح آرامش بهاری آماده میزبانی از مسافران نوروزی هستند.

وی افزود: طرح آرامش بهاری از 28 اسفند تا 14 فروردین ماه در بقاع متبرکه شهرستان ابرکوه به اجرا در می‌آید.

سیدی با اشاره به اهداف اجرای این طرح عنوان کرد: هدف از اجرای این طرح، تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی است که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: برخی از برنامه‌های این بقاع در شهرستان، آماده‌سازی فضا برای شنیدن پیام نوروزی رهبر انقلاب همچنین گسترده شدن هفت سین قرآنی است.

سیدی افزود: اجرای برنامه‌های مدیحه سرایی و آماده‌سازی فضا برای پاسخگویی به مسائل شرعی مسافران نیز برخی دیگر از فعالیت‌های امامزادگان ابرکوه در این ایام است.

وی بیان کرد: پذیرش زائر، تأمین وسایل بهداشتی مورد نیاز زائران همچنین تأمین وسایل تفریحی و ورزشی در کنار امامزادگان نیز از دیگر برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه است.

سیدی اظهار داشت: در راستای انجام کارهای فرهنگی همچنین کتابخانه‌های امامزادگان نیز به صورت فعال‌تری به ارائه خدمات می‌پردازند.

وی همچنین از ارائه خدمات مراکز فرهنگی قرآنی امامزاده احمد و امامزاده عباسعلی نیز در طی این ایام خبر داد.

انتهای پیام/صا20