امام جمعه سلماس:
منافق دشمن آشکار نظام است

خبرگزاری فارس: امام جمعه سلماس گفت: منافق و هرگونه عملی که بوی نفاق دهد دشمنی با ولایت محسوب می‌شود.

خبرگزاری فارس: منافق دشمن آشکار نظام است

به گزارش خبرگزاری فارس از سلماس حجت‌الاسلام سید محمد موسوی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: امروز در کشور هرکس در هر لباسی و مقامی عامل تفرقه و نفاق در کشور شود دشمن این نظام و ولایت است.

وی با اشاره به نعمت بزرگ وحدت و همبستگی افزود: این نعمت بزرگ الهی توام با نعمت ولایت و امامت بوده و هرگز گسستنی در کار نخواهد بود و باید شاکر خداوند باشیم که در مقابل همه نعمت‌های الهی ولایت و محبت علی و آل علی به ما هدیه کرده است. 

موسوی با اشاره به نزدیک شدن سال جدید بیان داشت: مردم ایران اسلامی در سال 90 حماسه زیادی خلق کردند که حضور باشکوه و چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال و انتخابات از حماسه‌های خلق شده مردم با بصیرت ایران اسلامی می‌باشد.

امام جمعه سلماس ادامه داد: مردم با حضور پرشور و حداکثری در راهپیمایی و انتخابات ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی نشان دادند مردمی ولایی می‌باشند و دشمن هیچ‌‌‌وقت نمی‌تواند در این کشور به اهداف شوم خود دست یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: مردم سلماس همگام با تمام ملت ایران اسلامی با حضور چشمگیر خود پای صندوق‌‌‌های رای با تبعیت از امر رهبر معظم انقلاب نماینده اصلح خود انتخاب کرده‌اند و نماینده انتخاب شده نماینده تمامی مردم است و اکنون باید اختلافات کنار بگذاریم و با اتحاد و همکاری برای پیشرفت ایران و شهرمان تلاش نماییم.

این مسئول گفت: باید با نو شدن سال ما نیز دل‌های خود نو کنیم و تمام اختلافات کنار بگذاریم که در مقابل بدی‌ها خوبی کردن از خواسته‌‌های تمامی انبیا الهی است.

وی در بخش پایانی سخنان خود از تمامی مسئولان برگزاری انتخابات که با تلاش شبانه‌روزی خود باعث شده‌‌اند انتخاباتی سالم و پرشور در سلماس برگزار شود تشکر کرد.

انتهای پیام/ح20