معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل:
اعتبار تجهیزاتی ما کمتر از 5 میلیون تومان است

خبرگزاری فارس: معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: امسال اعتبار تجهیزاتی اداره کل ورزش و جوانان استان به کمتر از 5 میلیون تومان رسید.

خبرگزاری فارس: اعتبار تجهیزاتی ما کمتر از 5 میلیون تومان است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل محمدرضا برادران در جلسه هیئت‌های ورزشی اردبیل از کاهش عجیب اعتبار تجهیزات اماکن ورزشی استان خبر داد و گفت: اگر تعداد ورزشکاران سازمان یافته این استان به کمتر از 48 هزار نفر رسیده نه به خاطر علاقه نداشتن مردم به ورزش بلکه ضعف زیرساخت‌ها است به طوری که امسال اعتبار تجهیزاتی این اداره کل به کمتر از پنج میلیون تومان رسید.

وی تصریح کرد: ‌این شرایط در حالی است که سال گذشته یک میلیارد تومان اعتبار تجهیزاتی داشتیم که با کاهش و تعدیل چشمگیر آن ما در تعمیر و نگهداری ورزشگاه‌ها و سالن‌ها و استخرهای خود با مشکلات جدی روبه‌رو شدیم.

کشتی اردبیل مربی خارجی استخدام می‌کند

این مسئول در ادامه سخنان خود با قدردانی از حمایت جدی رسانه‌ها از ورزش و بیان ضعف‌ها و کاستی‌ها در حوزه‌های مختلف به صورت نقادانه افزود: ورزش ما زمانی توسعه حقیقی پیدا می‌کند که این پرسشگری‌ها و بیان ضعف و نقص‌ها از طریق رسانه‌ها انجام شده تا مسئولان مجاب به برطرف کردن آن باشند.

وی از استخدام یک مربی کارآزموده خارجی برای کشتی استان خبر داد و خاطر نشان کرد: آن گونه که از تصمیم مجمع هیئت کشتی استان بر می‌آید آنها در صدد استخدام یک مربی خارجی هستند تا در کنار مربیان داخلی به تقویت تیم‌های پایه کشتی اقدام کنند.

به گزارش فارس، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل کشتی اردبیل را ریشه‌دار و دارای شناسنامه و معرفی قهرمانان و پهلوانان متعدد توصیف و اظهار کرد: ‌انتظار می‌رود با استخدام این مربی ضعف کشتی ما نیز برطرف شود.

برادران در پایان گفت: در رشته ژیمناستیک نیز سال آینده تلاش می‌کنیم تا شش سالن ژیمناستیک جدیدالتأسیس به امکانات و وسایل نوین مجهز باشد تا در این رشته نیز قهرمانان و مدال‌آوران ارزشمندی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/س20/پ3003