با تایید شورای نگهبان
سید مهدی موسوی‌نژاد رسما راهی بهارستان شد

خبرگزاری فارس: معاون فرماندار دشتستان گفت: با تایید صحت انتخابات دشتستان توسط شورای نگهبان، سید مهدی موسوی‌نژاد رسما راهی بهارستان شد.

خبرگزاری فارس: سید مهدی موسوی‌نژاد رسما راهی بهارستان شد

 بخشعلی دهقایدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: با تایید رسمی صحت انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتستان از سوی شورای نگهبان، سید مهدی موسوی‌نژاد رسما به‌عنوان نماینده منتخب این شهرستان در مجلس راهی بهارستان می‌شود.

وی افزود: انتخابات در دشتستان در کمال آرامش و سلامت برگزار شد و مردم با استقبال بسیار خوبی که داشتند موجبات انتخاباتی باشکوه و بانشاط را فراهم آوردند.

معاون سیاسی فرماندار دشتستان خاطر نشان کرد: عوامل اجرایی انتخابات و هیئت‌های نظارت نیز بسیار عملکرد مطلوبی داشتند و نامزدهای انتخابات و هواداران آنها نیز در چارچوب قانون فعالیت کردند و در مجموع انتخاباتی بسیار شایسته و سالم را شاهد بودیم.

دهقایدی تصریح کرد: سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیش از 46 هزار رأی مردم به‌عنوان نماینده منتخب مردم دشتستان در مجلس نهم برگزیده شد که امروز و با تایید شورای نگهبان، این امر رسمیت یافت و موسوی‌نژاد با آغاز به کار مجلس نهم راهی بهارستان می‌شود.

وی بیان کرد: از تمام نامزدها و طرفداران آنها انتظار می‌رود با وحدت و همدلی برای آبادانی و سربلندی دشتستان تلاش کنند و باید رقابت‌ها را به رفاقت تبدیل کنیم.

انتهای پیام/ح20/د1000