مدیر کانون پرورش فکری مازندران خبر داد
افزایش اعتبار عمرانی کانون پرورش فکری مازندران

خبرگزاری فارس: مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از افزایش اعتبار بخش‌های مالی و عمرانی کانون پرورش فکری مازندران خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش اعتبار عمرانی کانون پرورش فکری مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، قاسم عزیززاده‌گرجی در گردهمایی خانوادگی کارکنان کانون پرورش فکری استان اظهار داشت: یکی از دستاوردهای کانون پرورش فکری در سال گذشته کسب رتبه نخست کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره بین المللی قصه‌گویی رضوی کانون مازندران در بین 50 کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره‌های امام رضا (ع) در کشور است.

وی تصریح کرد: کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره نامه‌ای به امام رضا (ع) اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران رتبه دوم و کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره خوشنویسی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد توانست رتبه سوم را کسب کند.

عزیززاده‌گرجی بیان داشت: یکی دیگر از دستاوردهای کانون افزایش اعتبارات در بخش‌های مالی و عمرانی بوده است.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران ایجاد نگرش مثبت مسئولان به کانون پرورش فکری را از دیگر موفقیت‌های مهم کانون مازندران عنوان کرد و افزود: این مهم با برنامه‌ها، فعالیت و انعکاس آن و نگاه مسئولان ارشد استان به این دستگاه فرهنگی محقق شد.

وی هدف از اجرای گردهمایی خانوادگی کارکنان کانون پرورش فکری استان را تقدیر از همسران و فرزندان کارکنان کانون دفتر استان برشمرد و بیان داشت: ایجاد همدلی بین کارکنان، آشنایی خانواده‌ها با فعالیت‌ها و محیط کار همسر یا والدینشان به تقویت و ارتقای کارآیی کارکنان انجام می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: نگاه تحلیل‌گرانه به فعالیت‌های مراکز فرهنگی و هنری کانون یکی از مهم‌ترین رویکردهای نظارتی در سال جدید است.

عزیززاده‌گرجی با اشاره به اینکه رشد فعالیت‌های کانون در گرو نگاه کیفی سازی فعالیت‌ها میسر می‌شود، گفت: رصد و تحلیل فعالیت‌های مراکز از روی نرم افزار و همچنین حضور در مراکز فرهنگی و هنری از برنامه‌هایی است که نسبت سال‌های قبل با نگاه جدی‌تری در سال جدید مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ن۳۰