رئیس کمیته بیسبال استان اصفهان:
اصفهان میزبان مربی بیسبال ونزوئلایی می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته بیسبال استان اصفهان گفت: در صورتی که تمام مراحل برنامه‌ریزی این هیئت روال عادی خود را پشت سر بگذارد، در 22 فرودین ماه سال جاری شاهد میزبانی مربی بیسبال ونزوئلایی هستیم.

خبرگزاری فارس: اصفهان میزبان مربی بیسبال ونزوئلایی می‌شود

وحید باطنی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به حضور مربی ونزوئلایی در تیم بیسبال اصفهان اظهار داشت: هزینه سفر مربی بیس‌بال ونزوئلایی به استان اصفهان مبلغی در حدود هفت تا هشت میلیون تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه مربی بیسبال ونزوئلایی به مدت یک هفته میهمان استان اصفهان است، تصریح کرد: در این فاصله دوره‌‌های عملی و تئوری بیسبال برای مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی برگزار می‌شود.

رئیس کمیته بیسبال استان اصفهان در ادامه صحبت‌های خود اشاره‌ای به برنامه‌های این کمیته کرد و بیان داشت: خود را برای رقابت‌های کشوری بیس‌بال که قرار است در اواخر اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار شود آماده می‌کنیم.رقابت‌های باشگاهی بیسبال نیز پیش روی کمیته بیسبال استان اصفهان قرار دارد.

باطنی با بیان اینکه در نوروز و ایام فروردین‌ماه تمرینات ورزشکاران بیسبال اصفهان همچنان پابرجا است، تصریح کرد: این تمرینات در ورزشگاه انقلاب برگزار می‌شود.

وی در ادامه صحبت‌های خود در مورد رقابت‌های آسیایی بیس‌بال که هم‌اکنون در حال پیگیری است، تصریح کرد: با توجه به شکست‌های سنگینی که تیم ملی بیسبال کشور در این رقابت‌ها داشته است برخی از مسئولان انجمن بیس‌بال باید جوابگوی این باخت وحشتناک باشند.

رئیس کمیته بیسبال استان اصفهان افزود: استان اصفهان سرشار از استعداد‌های ناب و بالقوه بیسبال است که با وجود امکانات مالی مساعد قله‌های پیروزی برای بیسبال استان اصفهان دور از تصور نیست.

وی بیان داشت: ورزشکاران بیسبال استان اصفهان علاوه بر توانایی‌های خوب ورزشی خود، عشق به این رشته را نیز چاشنی فعالیت‌های خود کرده‌اند.

انتهای پیام/خ۲۰/ط4000